ویب سایت رسمی دولت ایالات متحده

درى

سوالات متداول

پاسخ معمول ترین سؤالات پرسیده شده درباره برنامه جوایز فرماندهی مرکزی وزارت دفاع ایالات متحده را دریابید.

برنامه جوایز فرماندهی مرکزی وزارت دفاع ایالات متحده امریکا چیست و چه کاری انجام می دهد؟

برنامه جوایز فرماندهی مرکزی وزارت دفاع ایالات متحده برای افراد واجد شرایطی که معلومات یا کمک های غیرکشنده به نیروهای ایالات متحده یا متحدان ارائه می دهند، جوایز میدهد،‌ تا از نیروها حفاظت و یا قادر به مبارزه با تروریسم نمایید.

برنامه به دنبال چه نوع معلومات است؟ چه معلومات جایزه خواهد گرفت؟

برنامه جوایز فرماندهی مرکزی وزارت دفاع ایالات متحده برای معلومات که نیرو های ایالات متحده امریکا و متحدانش را محافظت یا قادر به مقابله با تروریسم نمایید، جوایزی ارائه می دهد. حتی اگر فکر میکنید معلومات که در اختیار دارید مهم نیست، ممکن است حین تحقیقات کمک کند و قابل جایزه باشد.
لیست مفصلی از معلومات قابل جایزه را می توان در اینجا یافت.

جایزه چگونه پرداخت می شود؟

هنگامی که یک معلومات مورد بررسی قرار گرفت و مفید بودن و صحت آن ثابت شد، یکی از مقامات برنامه جوایز فرماندهی مرکزی وزارت دفاع ایالات متحده با احتیاط با فرد تماس گرفته و بر اساس آن با یک جایزه پولی یا نوع دیگر آن جایزه می دهد.
اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند پاداش را اینجا بخوانید.

مبالغ پرداخت جایزه چگونه تعیین می شود؟

برنامه جوایز فرماندهی مرکزی وزارت دفاع ایالات متحده جوایز پولی یا جوایز غیرپولی تا سقف 5,000,000 دالر را پرداخت می کند. ارزش هر فعالیت قابل جایزه متفاوت است. هرچه معلومات منحصر به فرد و مهم تر باشد، ارزش جایزه بالاتر است. ارزیابی ارزش جایزه به عوامل مختلفی بستگی دارد، مانند اینکه فرماندهی مرکزی وزارت دفاع ایالات متحده چقدر معلومات ارائه شده را ارزشمند می‌داند و شدت حادثه‌ای که جلوگیری شده یا رخ داده است.

چگونه معلومات را گزارش کنم؟

راه‌های مختلفی برای ارسال امن معلومات به برنامه جوایز فرماندهی مرکزی وزارت دفاع ایالات متحده امریکا وجود دارد، از جمله یک فرم آنلاین امن، واتس‌اپ، تلگرام یا از طریق خدمات صوتی.
شما می توانید روش مورد نظر خود را در اینجا انتخاب کنید

چگونه بفهمم معلوماتم امن است؟

امنیت و محرمیت بودن یک اصل کلیدی برای برنامه جوایز فرماندهی مرکزی وزارت دفاع ایالات متحده امریکا است. تمام معلومات ارسال شده به برنامه، رمزگذاری شده و به صورت امن پردازش می شود.

صلاحیت اجرای برنامه پاداش وزارت دفاع چیست؟

مرجع اجرای برنامه جوایز وزارت دفاع، کد ایالات متحده، نسخه 2012، ضمیمه 4، عنوان 10 - نیروهای مسلح، زیرنویس الف - قانون نظامی عمومی، بخش 1 - سازمان و قدرت های نظامی عمومی، فصل 3 - نیروهای عمومی توابع، ثانیه 127b - برنامه پاداش وزارت دفاع.

وزارت دفاع ممکن است برای ارائه اطلاعات یا کمک های غیر کشنده به کارکنان دولت ایالات متحده که برای موارد زیر مفید باشد، مبلغی پولی به شخصی پاداش ارائه کند:

 • عملیات یا فعالیت نیروهای مسلح یا نیروهای متحدین که در خارج از ایالات متحده علیه تروریسم بین المللی انجام می شود.
 • حفاظت از نیروهای مسلح، یا نیروهای متحدین که در عملیات مشترک با نیروهای مسلح شرکت می کنند.

 • مقدار یا ارزش پاداش تحت این بخش نباید از 5,000,000 دالر تجاوز کند.

  زبان مورد نظر

  برنده جایزه شوید. یک تفاوت ایجاد کنید

  راه‌های مختلفی برای ارسال امن اطلاعات به برنامه جوایز فرماندهی مرکزی وزارت دفاع ایالات متحده وجود دارد. شما می توانید از چندین پلتفرم انتخاب کنید و اطلاعات را به زبان دلخواه خود ارسال نمایید.

  از شما می‌خواهیم تا جایی که ممکن است اطلاعات خود را به گونه مشخص بیان کنید، نام، مکان، زبان ترجیحی، معلومات دقیق و فایل‌های مرتبط را شریک نمایید.

  ارسال معلومات

  فورم تماس زیر را پر کنید

  معلومات دقیق و بیشتر با جزئیات، بیشتر مورد تائید و جایزه قرار میگیرد.

  * خطایی رخ داده است، لطفا دوباره تلاش کنید

  ١
  ٢
  ٣
  ١
  ٢
  ٣
  ١
  ٢
  ٣

  داستان های موفق

  تشکر از ارسال اطلاعات.

  برنامه جوایز فرماندهی مرکزی وزارت دفاع ایالات متحده امریکا هر اطلاعات دریافتی را میخواند. لذا، لطفا صبور باشید.

  بازگشت به صفحه اصلی