وب سایت رسمی دولت ایالات متحده

فارسي

درباره

اطلاعاتی که جوایز به آن ها تعلق می گردد

اطلاعات قابل جوایز، اطلاعاتی یا کمک های غیر کشنده ای هستند که نیروهای ایالات متحده و یا متحدین آن ها را علیه مبارز با ترروریزم قادر ساخته یا از آن ها محافظت نمایند. ممکن است تصور کنید اطلاعاتی که در اختیار دارید مهم نیست ولی به یاد داشته باشید که این اطلاعات ممکن است مفید واقع شود و به آن جوایز تعلق گیرد.

اطلاعات مفید چه اطلاعاتی است؟

اطلاعات دقیق با جزئیات بیشتر تایید شده و به آن جایزه تعلق می گردد، مخصوصا اگر اطلاعات در مورد فعالیت ها و یا افرادی باشند که مورد توجه ی مرکز فرمانده ی ایالات متحده قرار بگیرد. عوامل متعددی شانس دریافت این جایزه را افزایش می دهد، این عوامل شمال:

 • ادقیق و معتبر بودن اطلاعات.
 • ارائه اطلاعات در زمان مناسب آن.
 • ارائه ی جزئیات دقیق تماس، مشخصات شخصی که اطلاعات را ارسال می نمایید، مانند ایمیل آدرس، شماره ی تلفن.
 • فقط یک بار اطلاعات را در ویب سایت شریک بسازید.

مرکز فرمانده ی ایالات متحده در حفظ و نگهداری اطلاعات بسیار دقیق برخورد می کند. هر نوع اطلاعات، شامل جزئیات در مورد شخصی که اطلاعات را با ما شریک ساخته است، به صورت محرمانه نگهداری و حفاظت می شود.

اطلاعات مورد توجه

اطلاعات قابل جوایز، اطلاعاتی یا کمک های غیر کشنده ای هستند که نیروهای ایالات متحده و یا متحدین آن ها را علیه مبارز با ترروریزم قادر ساخته یا از آن ها محافظت نمایند. هر نوع اطلاعاتی که سبب تقویت امنیت ملی ایالات متحده شده و از منافع ایالات متحده محافظت نماید نیز شامل جوایز می شود.

این اطلاعات شامل مورد زیر هستند، ولی به یاد داشته باشید که فقط به این موارد محدود نمی شوند:

 • محافظت از ایالات متحده و نیروهای متحد آن ها، همچنان اطلاعاتی که به جلوگیری از حملات تروریستی کمک می نماید
 • اعضای گروه های تروریستی و افراد یا گروه های که مسئولیت حمله های تروریستی گذاشته را به عهده داشته اند.
 • حملات گروه های تروریستی و چگونگی دیستیابی، استفاده و انتقال پول توسط این گروه ها. این مسئله در شناسایی فعالیت های غیرقانونی و نیمه قانونی که سازمان های تروریستی مرتکب می شوند و یا تهدید های که علیه نیروهای ایلات متحده و یا متحدان آن هاست، همکاری می کند.
 • تجهزات ‌ هواپیما های بدون سرنشین(در‌ن)، دستگاه‌ها یا قطعات ترمیم شده، انبارهای اسلحه، مواد منفجره یا اسلحه های شیمیایی.
 • مکان‌ها یا افرادی که در قاچاق، تولید، ذخیره‌سازی یا پرتاب هواپیماهای بدون سرنشین، راکت‌ها یا موشک‌هایی که برای حمله به کشتی‌ها در دریای سرخ استفاده شده اند
 • مکان‌ها یا افرادی که در قاچاق، تولید، ذخیره‌سازی یا پرتاب هواپیماهای بدون سرنشین، راکت‌ها یا موشک‌هایی که برای حمله به کشتی‌ها در دریای سرخ استفاده شده اند
 • فعالیت های که برای جمع آوری پول جهت حمایت مالی تروریسم انجام می شود، شامل قاچاق غیرقانونی برای حمایت مالی افراد یا سازمان ها می باشد

اولویت بندی اطلاعات

حملات برنامه ریزی شده علیه نیروهای ایالات متحده ی امریکا و یا نیروی های متحد آن ها

عملیات گروهای تروریستی

محل هواپیماهای بدون سرنشین، موشک ها یا گلوله ها که در حملات دریایی سرخ استفاده می شود

ارسال اطلاعات

ارزش جوایز

این برنامه جوایز نقدی یا غیر نقدی تا مبلغ ۵ُ۰۰۰ُ۰۰۰ دلار را پرداخت می کند. ارزش جوایز و ارزیابی آن وابسته به موضعات متفاوتی است، مثلا اطلاعات ارائه شده به چه میزان برای مرکز فرمانده ی ایالات متحده ارزشمند است، و یا شدت حادثه ای که مانع رخ داد آن شده است چقدر می باشد.

زبان مورد نظر

برنده ی جایزه شوید، یک تفاوت ایجاد نماید.

راه های متفاوتی برای ارسال امن اطلاعات به برنامه ی جوایز دهی مرکز فرمانده ی ایالات متحده وجود دارد. شما می توانید یکی از این چندیدن راه را انتخاب نمایید و اطلاعات را به زبان مورد نظر خود ارسال نمایید.

از شما تقاضا می کنیم تا جایی که ممکن است اطلاعات خود را به گونه ی واضح بیان کنید، نام، محل، زبان انتخابی، اطلاعات دقیق و فایل های مرتبط را شریک سازید.

ارسال اطلاعات

فورم تماس زیر را پر نمایید

ارائه اطلاعات دقیق با جزئیات بیشتر مورد تایید و جایزه قرار خواهد گرفت.

* خطایی رخ داده است، لطفا دوباره تلاش کنید

١
٢
٣
١
٢
٣
١
٢
٣

داستان های موفق

تشکر از ارسال اطلاعات

برنامه ی مرکز جوایز فرمانده ی ایالات متحده تمامی اطلاعات دریافتی را به طور کامل مطالعه می نمایید، پس لطفا صبور باشید.

بازگشت به صحفه ی اصلی