ویب سایت رسمی دولت ایالات متحده

درى

در باره

اطلاعات قابل جایزه

اطلاعات قابل پاداش، اطلاعات یا کمک های غیر کشنده ای است که نیرو های ایالات متحده امریکا و متحدین انرا حفاظت و قادر به مبارزه با تروریزم نمایید. حتی اگر فکر میکند اطلاعات که دارید مهم نیست، ممکن است حین تحقیقات کمک کننده بوده و قابل جایزه باشد.

چی چیز میتوان اطلاعات خوب باشد؟

اطلاعات که دقیق و با جزئیات هستند بیشتر مورد تأیید و پاداش قرار می گیرند، به خصوص اگر اطلاعات مربوط به فعالیت ها یا افراد مورد علاقه فرماندهی مرکزی وزارت دفاع ایالات متحده امریکا باشد. عوامل متعددی شانس دریافت جایزه را افزایش می دهد، از جمله:

 • دقت و اعتبار اطلاعات.
 • اگر اطلاعات به موقع ارائه شود.
 • ارائه جزئیات دقیق تماس از افرادی که اطلاعات را به اشتراک می‌گذارند، از جمله ایمیل یا شماره تلفن.
 • فقط یکبار اطلاعات را در ویب سایت به اشتراک بگذارید.

فرماندهی مرکزی وزارت دفاع ایالات متحده امریکا امنیت اطلاعات را بسیار جدی می گیرد. هر گونه اطلاعات، از جمله جزئیات در مورد شخصی که اطلاعات را با ما شریک میسازد، محرمانه و محافظت میکنند.

اطلاعات مورد علاقه

اطلاعات قابل پاداش، اطلاعات یا کمک های غیر کشنده ای است که نیرو های ایالات متحده امریکا و متحدین انرا حفاظت و قادر به مبارزه با تروریزم نمایید. یا امنیت ملی ایالات متحده را تقویت نموده و از منافع ایالات متحده محافظت نماید

این شامل، اما نه محدود به، اطلاعات در مورد:

 • عملیات گروه های تروریستی و چگونگی دستیابی، استفاده و انتقال پول توسط این سازمان ها. این به شناسایی مشاغل نامشروع و نیمه قانونی کمک می کند که به این سازمان های تروریستی خارجی در ارتکاب اقدامات تروریستی یا تهدید علیه نیروهای ایالات متحده یا متحدان کمک می کنند.
 • افراد یا سازمان هایی که در حال برنامه ریزی اقدامات تروریستی بین المللی علیه افراد یا دارایی های ایالات متحده هستند.
 • افراد یا سازمان هایی که مسئول یک عمل تروریستی هستند که قبلاً مرتکب شده اند.
 • حفاظت از نیرو، از جمله اطلاعاتی که به جلوگیری و اجتناب از اقدامات تروریستی کمک می کند.
 • ابزارهای شرورانه برای جمع آوری پول برای تأمین مالی تروریسم، از جمله قاچاق مواد غیر قانونی که از آن ها برای تامین هزینه های مالی افراد یا گروه های تروریستی استفاده می شود.
 • هواپیما های بدون سرنشین، قطعات و یا دستگاهای باقی مانده از آن ها، ذخایز اسلحه، ماده های منفجر نشده و یا سلاح های شیمیایی.
 • حمله انفرادی علیه نیرو های امریکایی.
 • اعضای سازمان های تروریستی.

اولویت بندی اطلاعات

عملیات گروپ های تروریستی.

طیاره های بدون سرنشین.

حمله انفرادی علیه نیرو های امریکایی

ذخایر اسلحه

ارزش جایزه

برنامه جوایز پولی یا جوایز غیرمجاز تا سقف 5,000,000 دالر پرداخت می کند. هرچه اطلاعات منحصر به فرد و مهم تر باشد، ارزش پاداش بالاتر است. ارزیابی ارزش پاداش به عوامل مختلفی بستگی دارد، مانند اینکه مرکز فرماندهی مرکزی وزارت دفاع ایالات متحده چقدر اطلاعات ارائه شده را ارزشمند می‌داند و شدت حادثه‌ای که جلوگیری شده یا رخ داده است.

زبان مورد نظر

زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

برنده جایزه شوید. یک تفاوت ایجاد کنید

راه‌های مختلفی برای ارسال امن اطلاعات به برنامه جوایز فرماندهی مرکزی وزارت دفاع ایالات متحده وجود دارد. شما می توانید از چندین پلتفرم انتخاب کنید و اطلاعات را به زبان دلخواه خود ارسال نمایید.

از شما می‌خواهیم تا جایی که ممکن است اطلاعات خود را به گونه مشخص بیان کنید، نام، مکان، زبان ترجیحی، معلومات دقیق و فایل‌های مرتبط را شریک نمایید.

ارسال معلومات

فورم تماس زیر را پر کنید

معلومات دقیق و بیشتر با جزئیات، بیشتر مورد تائید و جایزه قرار میگیرد.

* خطایی رخ داده است، لطفا دوباره تلاش کنید

داستان های موفق

تشکر از ارسال اطلاعات.

برنامه جوایز فرماندهی مرکزی وزارت دفاع ایالات متحده امریکا هر اطلاعات دریافتی را میخواند. لذا، لطفا صبور باشید.

بازگشت به صفحه اصلی