ویب سایت رسمی دولت ایالات متحده

درى

در باره

اطلاعات قابل جایزه

اطلاعات قابل پاداش، اطلاعات یا کمک های غیر کشنده ای است که نیرو های ایالات متحده امریکا و متحدین انرا حفاظت و قادر به مبارزه با تروریزم نمایید. حتی اگر فکر میکند اطلاعات که دارید مهم نیست، ممکن است حین تحقیقات کمک کننده بوده و قابل جایزه باشد.

چی چیز میتوان اطلاعات خوب باشد؟

اطلاعات که دقیق و با جزئیات هستند بیشتر مورد تأیید و پاداش قرار می گیرند، به خصوص اگر اطلاعات مربوط به فعالیت ها یا افراد مورد علاقه فرماندهی مرکزی وزارت دفاع ایالات متحده امریکا باشد. عوامل متعددی شانس دریافت جایزه را افزایش می دهد، از جمله:

 • دقت و اعتبار اطلاعات.
 • اگر اطلاعات به موقع ارائه شود.
 • ارائه جزئیات دقیق تماس از افرادی که اطلاعات را به اشتراک می‌گذارند، از جمله ایمیل یا شماره تلفن.
 • فقط یکبار اطلاعات را در ویب سایت به اشتراک بگذارید.

فرماندهی مرکزی وزارت دفاع ایالات متحده امریکا امنیت اطلاعات را بسیار جدی می گیرد. هر گونه اطلاعات، از جمله جزئیات در مورد شخصی که اطلاعات را با ما شریک میسازد، محرمانه و محافظت میکنند.

اطلاعات مورد علاقه

اطلاعات قابل پاداش، اطلاعات یا کمک های غیر کشنده ای است که نیرو های ایالات متحده امریکا و متحدین انرا حفاظت و قادر به مبارزه با تروریزم نمایید. یا امنیت ملی ایالات متحده را تقویت نموده و از منافع ایالات متحده محافظت نماید

این شامل، اما نه محدود به، اطلاعات در مورد:

 • افراد یا سازمان‌هایی که حملات تروریستی بین‌المللی را علیه پایگاه‌ها، نیرو ها و یا شهروندان ایالات متحده، و یا علیه نیرو های ائتلاف آمریکایی برنامه‌ریزی می‌کنند.
 • حفاظت از ایالات متحده و نیروهای ائتلاف، از جمله اطلاعاتی که به پیشگیری از اقدامات تروریستی کمک می کند.
 • اعضای سازمان های تروریستی و یا افراد که مسئول یک عمل تروریستی در گذشته میباشد.
 • عملیات گروه های تروریستی و نحوه دستیابی، استفاده و انتقال پول توسط سازمان ها. این امر در شناسایی کار و بار های نامشروع و نیمه قانونی که به این سازمان های تروریستی در ارتکاب اقدامات یا تهدید علیه نیروهای ایالات متحده یا متحدان کمک می کنند.
 • سیستم‌های طیاره های بدون سرنشین(درون)، دستگاه‌ها یا قطعات ترمیم شده، انبارهای سلاح، مواد منفجره یا سلاح‌های شیمیایی.
 • مکان‌ها یا افرادی که در قاچاق، تولید، ذخیره‌سازی یا پرتاب هواپیماهای بدون سرنشین، راکت‌ها یا موشک‌هایی که برای حمله به کشتی‌ها در دریای سرخ استفاده می‌شوند، دست دارند.
 • ابزارهای که در امر جمع آوری پول برای تامین مالی تروریزم، از جمله قاچاق غیرقانونی مواد که برای تامین مالی افراد یا سازمان ها استفاده می شود.

اولویت بندی اطلاعات

حملات طرح ریزی شده به نیروهای ایالات متحده و یا ائتلاف

عملیات گروهای تروریستی

مکان های طیاره های بدون سرنشین، راکت ها یا موشک هایی که برای حملات دریای سرخ استفاده می شوند

ارسال معلومات

ارزش جایزه

برنامه جوایز پولی یا جوایز غیرمجاز تا سقف 5,000,000 دالر پرداخت می کند. هرچه اطلاعات منحصر به فرد و مهم تر باشد، ارزش پاداش بالاتر است. ارزیابی ارزش پاداش به عوامل مختلفی بستگی دارد، مانند اینکه مرکز فرماندهی مرکزی وزارت دفاع ایالات متحده چقدر اطلاعات ارائه شده را ارزشمند می‌داند و شدت حادثه‌ای که جلوگیری شده یا رخ داده است.

زبان مورد نظر

برنده جایزه شوید. یک تفاوت ایجاد کنید

راه‌های مختلفی برای ارسال امن اطلاعات به برنامه جوایز فرماندهی مرکزی وزارت دفاع ایالات متحده وجود دارد. شما می توانید از چندین پلتفرم انتخاب کنید و اطلاعات را به زبان دلخواه خود ارسال نمایید.

از شما می‌خواهیم تا جایی که ممکن است اطلاعات خود را به گونه مشخص بیان کنید، نام، مکان، زبان ترجیحی، معلومات دقیق و فایل‌های مرتبط را شریک نمایید.

ارسال معلومات

فورم تماس زیر را پر کنید

معلومات دقیق و بیشتر با جزئیات، بیشتر مورد تائید و جایزه قرار میگیرد.

* خطایی رخ داده است، لطفا دوباره تلاش کنید

١
٢
٣
١
٢
٣
١
٢
٣

داستان های موفق

تشکر از ارسال اطلاعات.

برنامه جوایز فرماندهی مرکزی وزارت دفاع ایالات متحده امریکا هر اطلاعات دریافتی را میخواند. لذا، لطفا صبور باشید.

بازگشت به صفحه اصلی